Localization update (7.x-2.4) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Language
ht: Lang

en: Languages
ht: Lang

en: Error importing translation files
ht: Erè nan enpòte fichye tradiksyon yo

en: Updating translations.
ht: Trandiksyon yo ap mete a jou
