Localization update (7.x-2.4) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Language
kk: Тіл

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Update
kk: Жанарту

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: Check manually
kk: Қолмен тексеру

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Languages
kk: Тілдер

en: file system
kk: файлдық жүйе

en: Check for updates
kk: Жаңартуларға тексер

en: Can not determine status
kk: Статусы белгісіз

en: File to import not found.
kk: Импортталатын файл табылмады.

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: locale
kk: тіл

en: Languages not yet added
kk: Тілдер әлі қосылмаған

en: Text group
kk: Мәтін тобы

en: The language %language has been created.
kk: %language тілі құрылды.

en: Importing interface translations
kk: Интерфейс аудармаларының импорты

en: Error importing interface translations
kk: Интерфейстің аудармаларын импорт қатесі

en: Last checked: never
kk: Соңғы рет: еш тексерілмеді

en: Check for updates of disabled modules and themes
kk: Жаңартуында шығарылғаны модулдары және тақырыптары тексерiңiз
