Localization update (7.x-2.4) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Up to date
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: file system
kn: ಕಡತ ವ್ಯವಸ್ಥೆ
