Localization update (7.x-2.4) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Up to date
ml: നവീനമാണ്

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: file system
ml: ഫയല്‍ സിസ്റ്റം

en: File to import not found.
ml: ഇറക്കുമതി ചെയ്യാനുള്ള ഫയല്‍ കണ്ടില്ല.

en: Languages not yet added
ml: ഇതുവരെ കൂട്ടിച്ചേര്‍ക്കപ്പെടാത്ത ഭാഷകള്‍

en: Text group
ml: ടെക്സ്റ്റ് ഗ്രൂപ്പ്

en: The language %language has been created.
ml: ഭാഷ %language നിര്‍മ്മിച്ചിരിക്കുന്നു.
