Localization update (7.x-2.4) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: file system
my: ဖိုင်စနစ်

en: File to import not found.
my: import လုပ်ရမည့် ဖိုင် မတွေ့ပါ

en: Importing interface translations
my: စာမျက်နှာ အသွင်အပြင် ဘာသာပြန်များအား ထည့်သွင်းနေပါသည်

en: Error importing interface translations
my: စာမျက်နှာ အသွင်အပြင် ဘာသာပြန်များအား ထည့်သွင်းရာတွင် အမှားအယွင်းဖြစ်ပေါ်နေပါသည်။
