Localization update (7.x-2.4) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Language
ur: زبان

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Languages
ur: زبانیں

en: file system
ur: فائل کا نظام

en: File to import not found.
ur: درآمد کے لیے بتائی گئی فائل نہیں ملی۔

en: locale
ur: ترجمہ

en: Languages not yet added
ur: وہ زبانیں جو ابھی تک شامل نہیں کی گئیں

en: Text group
ur: عبارتی مجموعہ

en: The language %language has been created.
ur: %language زبان تخلیق کر لی گئی ہے۔

en: Importing interface translations
ur: مواجے کے تراجم کو درآمد کیا جا رہا ہے

en: Error importing interface translations
ur: ترجمہ درآمد کرنے میں رکاوٹ
