Localization update (7.x-2.5) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Language
af: Taal

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Update
af: Dateer op

en: Available updates
af: Beskikbare opdaterings

en: Check manually
af: Kontroleer handmatig

en: Up to date
af: Op datum

en: Languages
af: Tale

en: Can not determine status
af: Kon nie status bepaal nie

en: File to import not found.
af: Die lêer wat gelaai moet word bestaan nie.

en: Drupal core
af: Drupal kern

en: locale
af: lokaliteit

en: Update translations
af: Opdateer vertalings

en: Languages not yet added
af: Tale nog nie bygevoeg nie

en: Text group
af: Teksgroep

en: Error importing interface translations
af: Fout met die laai van koppelvlakvertalings

en: Last checked: never
af: Laas gekontroleer: nog nooit nie
