Localization update (7.x-2.5) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Update
am: አዘምን

en: Up to date
am: ዘመናዊ

en: Source string
am: ምንጩ ሕብረቁምፊ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: file system
am: ሥርዓ ፋይል

en: locale
am: አካባቢ

en: Languages not yet added
am: ቋንቋው ገና አልተጨመረም

en: Text group
am: የጽሑፍ ቡድን

en: Updating translations.
am: ትርጉሞችን በማዘመን ላይ ነው።
