Localization update (7.x-2.5) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Language
ku: زمان

en: Project
ku: پرۆژە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Available updates
ku: نوێکردنەوە ئامادەکان

en: Check manually
ku: خۆت بیپشکنە

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: file system
ku: سیسته‌می په‌ڕگه‌

en: Check for updates
ku: پشکنینی نوێبوونەوەکان

en: Can not determine status
ku: ناتوانێت ڕەوش بزانێت

en: Translation file
ku: پەڕگەی وەرگێڕان

en: File to import not found.
ku: په‌ڕگه‌ بۆ هێنان نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: Drupal core
ku: ناووکی دروپاڵ

en: locale
ku: شوێن

en: Languages not yet added
ku: ئەو زمانانەی هێشتا زیاد نەکراون

en: Text group
ku: گرووپی نوسین

en: The language %language has been created.
ku: زمانی %language درووست کرا.

en: Importing interface translations
ku: هاوردنی وەرگێڕانەکانی ڕووکار

en: Error importing interface translations
ku: هەڵە لە هاوردنی وەرگێڕانەکانی ڕووکار

en: Last checked: never
ku: دوا پشکنین: هیچ کاتێک

en: Check for updates of disabled modules and themes
ku: پشکنینی نوێکردنەوەکان بۆ مۆدیول و ڕووکارە کوژاوەکان

en: No strings available.
ku: هیچ ڕیزبەندێک نییە.
