Localization update (7.x-2.5) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Language
mr: भाषा

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Update
mr: अपडेट

en: Languages
mr: भाषा

en: locale
mr: स्थानीक

en: The language %language has been created.
mr: %language ही भाषा बनवली.
