Localization update (7.x-2.6) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Update
nn: Oppdater

en: Available updates
nn: Tilgjengelege oppdateringar

en: Up to date
nn: Oppdatert

en: Languages
nn: Språk

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: file system
nn: filsystem

en: File to import not found.
nn: Fila som skulle importerast vart ikkje funne.

en: locale
nn: lokaltilpassing

en: Languages not yet added
nn: Språk som ikkje er lagt til

en: Text group
nn: Tekstgruppe

en: The language %language has been created.
nn: Språket %language har vorte oppretta.

en: Importing interface translations
nn: Importerar grensesnittomsetjingar

en: Error importing interface translations
nn: Feil under importering av grensesnittomsetjingar

en: Error opening socket @socket
nn: Feil ved opning av @socket
