Localization update (7.x-2.6) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
