Localization update (7.x-2.6) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Language
sk: Jazyk

en: Project
sk: Projekt

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Available updates
sk: Dostupné aktualizácie

en: Check manually
sk: Skontrolovať ručne

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Source string
sk: Zdrojový reťazec

en: Languages
sk: Jazyky

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: file system
sk: súborový systém

en: Check for updates
sk: Skontrolovať aktualizácie

en: Can not determine status
sk: Nie je možné určiť stav

en: Translation file
sk: Súbor s prekladom

en: File to import not found.
sk: Súbor, z ktorého sa má importovať, sa nepodarilo nájsť.

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: locale
sk: lokalizácia

en: Update translations
sk: Aktualizovať preklady

en: Languages not yet added
sk: Zatiaľ nepridané jazyky

en: Text group
sk: Skupiny textov

en: The language %language has been created.
sk: Bol vytvorený jazyk: %language

en: Importing interface translations
sk: Importovanie prekladu rozhrania

en: Error importing interface translations
sk: Chyba pri importovaní prekladu rozhrania

en: Last checked: never
sk: Naposledy kontrolované: nikdy

en: Check for updates of disabled modules and themes
sk: Kontrolovať aktualizácie pre zakázané moduly a témy vzhľadu.

en: No strings available.
sk: Nie sú žiadne reťazce.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
sk: Adresár %directory neexistuje alebo nie je zapisovateľný.

en: Never (manually)
sk: Nikdy (manuálne)

en: Error opening socket @socket
sk: Chyba pri otváraní spojenia @socket

en: Translation saved locally.
sk: Preklad bol uložený lokálne.

en: Export options
sk: Možnosti exportovania

en: Translation for @language
sk: Preklad pre jazyk @language

en: Existing languages
sk: Existujúce jazyky

en: Translations directory
sk: Priečinok s prekladmi

en: Checked translation for %project.
sk: Skontrolované preklady pre %project.

en: Updating translations for JavaScript and configuration strings.
sk: Aktualizácia prekladov pre JavaScript a reťazce v konfigurácii.

en: Updating translations
sk: Aktualizácia prekladov

en: Error importing translation files
sk: Chyba pri importovaní prekladových súborov

en: Updating translations.
sk: Aktualizácia prekladov.

en: All translations up to date.
sk: Všetky preklady sú aktuálne.
