Localization update (7.x-2.7) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Language
eo: Lingvo

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Available updates
eo: Disponeblaj ĝisdatigoj

en: Check manually
eo: Kontrolu mane

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Languages
eo: Lingvoj

en: file system
eo: dosiera sistemo

en: Check for updates
eo: Kontroli por ĝisdatigoj

en: Can not determine status
eo: Ne povas determini staton

en: File to import not found.
eo: Importota dosiero ne trovita.

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno

en: locale
eo: lokaĵaro

en: Update translations
eo: Ĝisdatigu tradukojn

en: Languages not yet added
eo: Lingvoj ankoraŭ ne aldonitaj

en: Text group
eo: Teksta grupo

en: The language %language has been created.
eo: La lingvo %language kreiĝis.

en: Importing interface translations
eo: Importante interfacajn tradukojn

en: Error importing interface translations
eo: Eraro importante interfacajn tradukojn

en: Last checked: never
eo: Laste kontrolita: neniam

en: Never (manually)
eo: Neniam (permane)

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
eo: Traduka ĝisdatigo anstataŭigas ekzistajn tekstojn, novaj estas aldonataj.
