Localization update (7.x-2.7) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Language
ka: ენა

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Available updates
ka: შესაძლებელი განახლებები

en: Check manually
ka: ხელით შემოწმება

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Languages
ka: ენები

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Error opening socket @socket
ka: შეცდომა ასოკეტის გახსნისას @socket
