Localization update (7.x-2.7) - en to lt translation catalogue (60 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Language
lt: Kalba

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Up to date
lt: Galioja

en: Source string
lt: Šaltinio eilutė

en: Languages
lt: Kalbos

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: file system
lt: Failų sistema

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: Can not determine status
lt: Neįmanoma nustatyti būsenos

en: File to import not found.
lt: Importuojamas failas nerastas.

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: locale
lt: lokalė

en: Translation updates
lt: Vertimo atnaujinimai

en: Update translations
lt: Atnaujinti vertimus

en: Languages not yet added
lt: Kalba dar neįdėta

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: The language %language has been created.
lt: Kalba %language sukurta.

en: Importing interface translations
lt: Importuojami sąsajos vertimai

en: Error importing interface translations
lt: Klaida importuojant sąsajos vertimą

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Check for updates of disabled modules and themes
lt: Tikrinti ar yra atnaujinimų išjungtiems moduliams ir temoms.

en: No strings available.
lt: Nėra galimų eilučių.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lt: Aplankas %directory neegzistuoja arba neįrašomas.

en: Never (manually)
lt: Niekada (rankiniu būdu)

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
lt: Vertimo atnaujinimai pakeis jau egzistuojančius, nauji taip bus pridėti

en: Error opening socket @socket
lt: Klaida atveriant lizdą (socket) @socket

en: Localization update
lt: Lokalizacijos atnaujinimas

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
lt: Automatiškai atsiunčia ir atnaujina vertimus.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
lt: Redaguoti atnaujinimai paliekami, tik ankščiau importuoti perrašomi, nauji vertimai pridedami

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
lt: Visi egzistuojantys vertimai paliekami pridedami tik nauji.

en: Translation for @language
lt: Vertimas @language

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
lt[0]: Patikrinti gali vertimų atnaujinimai @count projektui.
lt[1]: Patikrinti gali vertimų atnaujinimai @count projektams.
lt[2]: Patikrinti gali vertimų atnaujinimai @count projektų.

en: Translations directory
lt: Vertimų direktorija

en: Checked translation for %project.
lt: Patikrinti vertimai %project.

en: Importing translation for %project.
lt: Importuojamas  %project vertimas.

en: Importing translation file: %filename (@percent%).
lt: Importuojamas vertimo failas: %filename (@percent%).

en: Updating translations for JavaScript and configuration strings.
lt: Atnaujinami JavaScript ir konfigūracijos eilučių vertimai.

en: One translation file imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed. | @count translation files imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed.
lt[0]: Importuotas @count vertimo failas. Pridėta %number, atnaujinta %update, pašalinta %delete vertimų.
lt[1]: Importuoti @count vertimo failai. Pridėta %number, atnaujinta %update, pašalinta %delete vertimų.
lt[2]: Importuota @count vertimo failų. Pridėta %number, atnaujinta %update, pašalinta %delete vertimų.

en: One translation string was skipped because of disallowed or malformed HTML. <a href="@url">See the log</a> for details. | @count translation strings were skipped because of disallowed or malformed HTML. <a href="@url">See the log</a> for details.
lt[0]: @count vertimo eilutė praleista dėl neleidžiamo arba netinkamo HTML. Daugiau informacijos <a href="@url">rasite log</a>.
lt[1]: @count vertimo eilutės praleistos dėl neleidžiamo arba netinkamo HTML. Daugiau informacijos <a href="@url">rasite log</a>.
lt[2]: @count vertimo eilučių praleista dėl neleidžiamo arba netinkamo HTML. Daugiau informacijos <a href="@url">rasite log</a>.

en: One translation string was skipped because of disallowed or malformed HTML. See the log for details. | @count translation strings were skipped because of disallowed or malformed HTML. See the log for details.
lt[0]: @count vertimo eilutė praleista dėl neleidžiamo arba netinkamo HTML. Daugiau informacijos rasite log.
lt[1]: @count vertimo eilutės praleisos dėl neleidžiamo arba netinkamo HTML. Daugiau informacijos rasite log.
lt[2]: @count vertimo eilučių praleista dėl neleidžiamo arba netinkamo HTML. Daugiau informacijos rasite log.

en: Checking translations
lt: Tikrinami vertimai

en: Updating translations
lt: Atnaujinami vertimai

en: Error importing translation files
lt: Klaida importuojant vertimo failus.

en: Updating translations.
lt: Atnaujinami vertimai.

en: All translations up to date.
lt: Visi vertimai yra naujausi.

en: File not found at %remote_path nor at %local_path
lt: Failas nerastas %remote_path nei %local_path

en: Missing translations for:
lt: Nėra vertimų:

en: Updates for: @modules
lt: Atnaujinai: @modules

en: Last checked: !time ago
lt: Paskutinis patikrinimas: prieš !time

en: Status of interface translations for each of the enabled languages.
lt: Sąsajos vertimų būsena kiekvienai įjungtai kalbai.

en: If there are available updates you can click on "Update translation" for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
lt: Jei yra galimas atnaujinimas Jūs galite paspausti "Atnaujinti vertimus", taip jie bus atsiusti ir importuoti arba galite redaguoti vertimų <a href="@update-settings">atnaujinimų nuostatas</a>, kad atnaujinami būtų įdiegti automatiškai.
