Localization update (7.x-2.7) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Status
be: Статус

en: Language
be: Мова

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Update
be: Абнавіць

en: Available updates
be: Даступныя абнаўленні

en: Check manually
be: Праверыць уручную

en: Up to date
be: Актуальны

en: Languages
be: Мовы

en: file system
be: файлавая сыстэма

en: Check for updates
be: Праверыць наяўнасць абнаўленняў

en: Can not determine status
be: Немагчыма вызначыць статус

en: File to import not found.
be: Файл, які трэба імпартаваць, не знойдзены.

en: Drupal core
be: Ядро Drupal

en: locale
be: лакалізацыя

en: Update translations
be: Абнавіць пераклады

en: Languages not yet added
be: Мовы яшчэ не дададзеныя

en: Text group
be: Група тэкста

en: The language %language has been created.
be: Мова %language была створана.

en: Importing interface translations
be: Імпартуюцца пераклады інтэрфэйсу

en: Error importing interface translations
be: Памылка з імпартаваннем перакладаў інтэрфэйсу

en: Last checked: never
be: Апошняя праверка: ніколі

en: Check for updates of disabled modules and themes
be: Праверыць аднаўленні забароненых модуляў ды тэмаў

en: No strings available.
be: Няма даступных радкоў.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
be: Каталог %directory не існуе або не перазапісвальны.

en: Error opening socket @socket
be: Памылка пры адкрыцці сокета @socket

en: Translations directory
be: Папка перакладаў

en: Translations imported.
be: Пераклады імпартаваныя.

en: Updating translations for JavaScript and configuration strings.
be: Абнаўляюцца пераклады для JavaScript і радкоў налад.

en: Checking translations
be: Правяраем пераклады

en: Updating translations
be: Абнаўляюцца пераклады

en: Error importing translation files
be: Памылка імпарта файлаў перакладу

en: Updating translations.
be: Абнаўляюцца пераклады.

en: All translations up to date.
be: Усе пераклады актуальныя.
