Localization update (7.x-2.7) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Language
or: ଭାଷା

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: file system
or: ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର

en: File to import not found.
or: ଆଣିବାକୁ ଥିବା ଫାଇଲ ମିଳୁନାହୁଁ

en: Languages not yet added
or: ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯୋଗକରାହୋଇନଥିବା ଭାଷା

en: Text group
or: ପାଠ୍ୟ ଶ୍ରେଣୀ

en: The language %language has been created.
or: %language ଭାଷା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।
