Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: Notifications
da: Meddelelser

en: E-mail addresses
da: E-post adresser

en: %email is not a valid e-mail address.
da: %email er ikke en gyldig e-mail-adresse.
