Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: Author
de: Autor

en: User Interface
de: Benutzeroberfläche

en: Notifications
de: Benachrichtigungen

en: E-mail addresses
de: E-Mail-Adressen

en: %email is not a valid e-mail address.
de: %email ist keine zulässige E-Mail-Adresse.

en: Invalid email address: @email
de: Ungültige  E-Mail-Adresse: @email
