Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Author
es: Autor

en: User Interface
es: Interfaz de usuario

en: Notifications
es: Avisos

en: E-mail addresses
es: Direcciones de correo electrónico

en: %email is not a valid e-mail address.
es: %email no es una dirección de correo electrónico válida.
