Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Author
et: Autor

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Notifications
et: Teated

en: %email is not a valid e-mail address.
et: %email ei ole korrektne e-kirja aadress.
