Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Author
fa: نویسنده

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: E-mail addresses
fa: آدرس‌های پست الکترونیکی

en: %email is not a valid e-mail address.
fa: %email یک نشانی پست الکترونیکی معتبر نیست.
