Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Author
fi: Tekijä

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: E-mail addresses
fi: Sähköpostiosoitteet

en: %email is not a valid e-mail address.
fi: %email on virheellinen sähköpostiosoite.
