Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Author
it: Autore

en: User Interface
it: Interfaccia utente

en: Notifications
it: Notifiche

en: E-mail addresses
it: Indirizzi e-mail

en: %email is not a valid e-mail address.
it: %email non è un indirizzo di posta elettronica valido.
