Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Author
lt: Autorius

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: E-mail addresses
lt: El. pašto adresas

en: %email is not a valid e-mail address.
lt: %email yra klaidingas el. pašto adresas.
