Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Author
lv: Autors

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: E-mail addresses
lv: E-pasta adreses.

en: %email is not a valid e-mail address.
lv: %email nav korekta e-pasta adrese.
