Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Author
nl: Auteur

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Notifications
nl: Meldingen

en: E-mail addresses
nl: E-mailadressen

en: %email is not a valid e-mail address.
nl: %email is geen geldig e-mailadres.
