Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Author
pl: Autor

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: E-mail addresses
pl: Adresy e-mail

en: %email is not a valid e-mail address.
pl: %email nie jest prawidłowym adresem e-mail.
