Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Author
sv: Författare

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: E-mail addresses
sv: E-postadresser

en: %email is not a valid e-mail address.
sv: %email är inte en giltig e-postadress.
