Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Author
vi: Tác giả

en: User Interface
vi: Giao diện người dùng

en: Notifications
vi: Thông báo

en: %email is not a valid e-mail address.
vi: Địa chỉ thư %email không hợp lệ.
