Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Author
ca: Autor

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Notifications
ca: Notificacions

en: %email is not a valid e-mail address.
ca: %email no és una adreça vàlida de correu.
