Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: E-mail addresses
el: Διευθύνσεις e-mail

en: %email is not a valid e-mail address.
el: Το %email δεν είναι έγκυρη διεύθυνση e-mail.
