Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Author
fr: Auteur

en: User Interface
fr: Interface utilisateur

en: E-mail addresses
fr: Adresses de courriel

en: %email is not a valid e-mail address.
fr: %email n'est pas une adresse de courriel valide.

en: Label Name
fr: Nom de l'Étiquette
