Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Notifications
hu: Értesítések

en: E-mail addresses
hu: E-mail címek

en: %email is not a valid e-mail address.
hu: %email nem érvényes e-mail cím.
