Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Author
ja: 投稿者

en: User Interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Notifications
ja: 通知

en: %email is not a valid e-mail address.
ja: %email は有効なメールアドレスではありません。
