Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Author
pt: Autor

en: User Interface
pt: Interface de usuário

en: Notifications
pt: Notificações

en: E-mail addresses
pt: Endereços de email

en: %email is not a valid e-mail address.
pt: %email não é um endereço de e-mail válido.
