Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Author
ru: Автор

en: User Interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Notifications
ru: Уведомления

en: E-mail addresses
ru: Адреса электронной почты

en: %email is not a valid e-mail address.
ru: %email — некорректный адрес электронной почты.
