Label Scanner (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Author
uk: Автор

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: E-mail addresses
uk: Адреси електронної пошти

en: %email is not a valid e-mail address.
uk: %email - хибна адреса електронної пошти
