Labelauty (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್
