Labelauty (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Forms
no: Skjema

en: Not found
no: Ikke funnet

en: Labels
no: Etiketter

en: Key
no: Nøkkel

en: Plugin
no: Tillegg

en: Checked
no: Valgt
