Labelauty (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Labels
pl: Etykiety

en: Key
pl: Klucz

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Checked
pl: Sprawdzone
