Labelauty (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Not found
ru: Не найдено

en: Labels
ru: Метки

en: Key
ru: Ключ

en: Plugin
ru: Плагин

en: Unchecked
ru: Невыбранный

en: Checked
ru: Выбранный
