Labelauty (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Labels
sv: Etiketter

en: Key
sv: Nyckel

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Checked
sv: Kontrollerad
