Labelauty (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Labels
cs: Názvy

en: Key
cs: Klíč

en: Checked
cs: Zaškrtnuto
