Labelauty (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: Key
fi: Avain

en: Checked
fi: Tarkistettu
