Labelauty (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Not found
hu: Nem található

en: Labels
hu: Feliratok

en: Key
hu: Kulcs

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Unchecked
hu: Nincs bejelölve

en: Hide labels
hu: Címkék elrejtése

en: Checked
hu: Ellenőrizve
