Labelauty (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Labels
ja: ラベル

en: Key
ja: キー

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Checked
ja: チェック済
