Labelauty (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Key
nl: Sleutel

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Unchecked
nl: Niet aangevinkt

en: Hide labels
nl: Labels verbergen

en: Checked
nl: Aangevinkt
