Labelauty (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Labels
pt: Rótulos

en: Key
pt: Chave

en: Checked
pt: Marcado
